TG Sperma

Poplatek za inseminaci: 150 €

Všechny ceny včetně DPH (viz AGB's)

O Carlucci

Carlucci je typem moderního plemeníka – elegantní hřebec v tmavém kabátě. Může se chlubit třemi kvalitními základními chody a výbornou jezditelností. Svou kariéru úspěšně zahájil v Hesensku a v roce 2007 byl na hannoverské Frühjahrsauktion za rekordní částku zakoupen do hřebčína Sprehe, kde ve své kariéře úspěšně pokračuje. Výkonnostní zkoušky složil v Adelheidsdorfu. Zaujal zde především cvalem a konstitucí. Líbil se také jeho skokový projev na parkuru a v terénní zkoušce. Jako čtyřletý získal mnoho umístění a vítězství v soutěžích pro mladé koně stupně Z a L. V roce 2008 pak následovala vítězství v soutěžích pro mladé koně stupně L a S a finále Bundeschampionatu v kategorii šestiletých skokových koní. Od roku 2009 dosáhl mnoha vítězství a umístění v parkurových soutěžích stupně S a T, a to i na mezinárodních závodech.

Jeho potomstvo je plně v typu a má jasně sportovní vlohy. Nejstarší z nich se již ve sportu prosadili. Mají velké skokové nadání, což je potvrzeno i Něm. jezd. federací v odhadech plem. hodnot, kdy jejich otec získal za skok 131 bodů a v drezuře 116 bodů. V roce 2011 byl ve Zweibrücken körován jeho první syn Cäsar.

Další informace

Všechny ceny plus DPH (viz AGB's)

Otec Contendro I je plemeníkem par excellence. Mluví za něj vítězství ve VZH, více než 60 synů v chovu, mezi nimiž je i Charming Boy (vítěz OS körungu a druhý na VZH), Codex One (mezinárodně úspěšný s Christianem Ahlmannem) a Carlucci. V roce 2005 je jeho dcera Con Pleasure stala OS vítěznou klisnou. Mateřský otec Glückstern byl vítězem körungu ve Verdenu v roce 1983 a přestože působil v chovu pouhé tři roky, zplodil kvalitní potomky pro chov i sport jako např. vítěze körungu Glücksgriff, plem. hřebce Glückspilz, Glückstaler I a II, Glückstag a Glücksfall. Plnokrevný Jet Stream xx ve třetí generaci byl producentem vynikajících koní pro všestrannost a je otcem hřebců jako Jaccar (AUT), Jet Run, Jet Set a Jongleur. V dalších generacích se objevují hřebci Davos, Valentino xx a Winkler. Z rodiny 380/Feintri (po Feinschnitt II-Neidhardt-Nebo-Defilant-Junior-Fingal I-Schegolew-Casio) pochází hřebci Balaton (PB Hann.), Cristal du Coeur, Drossan (PB Old., Sachs.), Galoubet van de Helle (PB BEL), Highlight (USA), Paso Primo (PB Westf.), Polypur (PB Rhld.), Sunyboy (PB Brdbg.) a Wendenburg (ZH Celle).

Uchovněn pro: Hannover, Oldenburg, OS-International, Westfalen a Rheinland všechny jihoněmecké svazy a svazy nových spolkových zemí. Zařazen do hannoverského skokového programu.

Chovatel: Joachim Beckmann, Freiburg